Novinka

Rychlé lepidlo
s UV lampou

Aplikujte lepidlo > Posviťte 5 sekund > Slepeno

Booster logo
 

Lepení na příkaz

BISON BOOSTER kombinuje výhody vyzkoušených univerzálních lepidel s rychlostí vteřinových lepidel. Inovativní technologie umožňuje extrémně rychlé a silné slepení na váš příkaz. Lepidlo bez nasvícení nelepí prsty. Intenzivní světlo se dostane i do skulin a škvír.

  • Na všechny materiály kromě PP, PE a PTFE
  • Pro všechny aplikace

Jak to funguje?


Aplikujte lepidlo
Posviťe 5 sekund
Slepeno!
 

Lepidlo
 

Lepí
Vyplňuje
Nahazuje
 


Opravdová inovace

Narozdíl od ostatních UV lepidel BISON BOOSTER lepí téměř všechny materiály i včetně těch netrasparentních. Navíc lze použít na jakékoliv aplikace a není potřeba, aby lepené povrchy na sebe přesně přiléhaly – lepidlo dobře vyplňuje a utěsňuje.


Tabulka 1
Tabulka 2
 


Lepidlo Lepidlo
Booster logo
  • Ultrarychlé a pevné lepení
  • Pro téměř všechny materiály a povrchy*
  • Velmi snadné použití
  • Lepí, vyplňuje a těsní
  • Prohlášení o bezpečnosti
Prohlédnout

Nevhodné pro PP, PE a PTFE

 
 

Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.