Poradna

Zeptejte se specialisty na lepení Ing. Daniela Drobného

Specialista radí! – Pročtěte si pozorně nejprve náš portál: Potřebuji slepit, Často kladené otázky, Tipy a vychytávky. Nezapomeňte také na řadu videonávodů z pořadu Rady ptáka Loskutáka a audionávodů z pořadu Kutilská poradna Českého rozhlasu 2.

Nenašli jste ani tam odpověď na Vaši otázku? Pak neváhejte kontaktovat našeho specialistu na lepení Ing. Daniela Drobného.

Poradna

Tel: +420 775 885 279 (Po - Pá 8:00 - 16:00)     E-mail: poradna@lepidla.cz

Napište specialistovi online

Dotazy ohledně objednávek a doručení Vašeho zboží směřujte na naši linku zákaznické péče obchod@ztrade.cz.

Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Opište kód: captcha
Odeslnm formule souhlaste se zpracovnm osobnch daj.

Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.